ACHÁTOVÝ svietnik RUŽOVÝ

NOVINKA

Achátový svietnik na čajovú sviečku. Veľmi obľúbený kúsok, ktorý dotvára domácnosti magickú atmosféru s liečivo - mystickými vlastnosťami.

Rozmery : 10,5 cm x 9,5 cm x 7 cm - 884 g

Achát je veľmi stály kameň tvorený mikroskopickými kryštálikmi kremeňa ukladaného vo vzájomne spojených pruhoch. Slúži ako uzemňovací kameň, ktorý dodáva citovú, telesnú a duševnú rovnováhu. Pomáha pri sústredení a stabilizácii telesnej energie. Tento ukľudňujúci kameň funguje síce pomaly, ale poskytuje veľkú silu. Dokáže vyniesť na svetlo dosiaľ ukryté informácie, vyvoláva spomienky a obracia pozornosť nositeľa k nerovnováhe narušujúcej jeho pohodu, aby túto nerovnováhu mohol odstrániť. V duševnej rovine citlivo napomáha tomu, aby jeho majiteľ prijímal sám seba, podporuje sebadôveru. Achát vylepšuje duševný život, pretože podporuje schopnosť sústredenia a analýzu vedúcu k prijímaniu praktických rozhodnutí. Láska achátu k pravde dodáva človeku odvahu, aby bol sám k sebe úprimný. V citovej rovine pomáha prekonávať negatívne pocity a zahorknutosť, ktorú niekedy nosíme v srdci. Lieči vnútornú zlosť, posilňuje lásku a dodáva odvahu k jej novému hľadaniu. Je užitočný pri citových sklamaniach, navodzuje pocit bezpečia a istoty, pretože odstraňuje vnútorné napätie. 

VLASTNOSTI ACHÁTU:
- zvyšuje vnímavosť, sústredenie, pamäť a koncentráciu, logické myslenie, posilňuje vôľu, sebavedomie, tvorivosť, vytrvalosť, trpezlivosť, celkovú harmóniu a rovnováhu, pomáha v liečení emócií, ako je žiarlivosť, závisť, neistota, posilňuje psychickú vyrovnanosť
- je minerálom manželskej a partnerskej vernosti
- posilňuje otvorenosť, čestnosť, pokoj, osobnú energiu, zaháňa strach, dodáva silu a energiu
- pomáha pri duchovnej komunikácií, očisťuje a posilňuje auru, uvoľňuje bloky v čakrách
- ochraňuje pred negatívnou energiou a nebezpečenstvom, používa sa ako talizman prinášajúci šťastne a ochranu, prosperitu. 

LIEČIVÉ VLASTNOSTI ACHÁTU:
- pomáha pri nespavosti, zabezpečuje príjemné sny - posilňuje látkovú výmenu, tráviaci trakt, pomáha pri žalúdočných, črevných problémoch - znižuje teplotu, lieči pankreas, pomáha pri alergiách, závratoch, poruchách nerovnováhy, pri problémoch s trávením, bolestiach hlavy, pri problémoch s kožou - posilňuje imunitný, nervový a lymfatický systém, hormonálnu produkciu žliaz, krvný obeh, cievy slezinu, obličky, pečeň, žalúdok, črevá, zrak.

20,00 €