Set na OČISTU MYSLE, TELA, PRIESTOROV a podporu ZDRAVIA

Ponúkam Vám môj ďalší set na OČISTU MYSLE, TELA, PRIESTOROV a podporu ZDRAVIA.

Tak dôležitá časť nášho života. Mať zdravú myseľ, zdravé telo a priestory zbavené od negatívnych energií. Telo je náš chrám, o ktorý sa treba starať či po psychickej alebo zdravotnej stránke. A aby telo fungovalo čo najlepšie, je podstatná súčasť pozitívna vyrovnaná myseľ. A v neposlednom rade priestor kde bývame, v ktorom pracujeme, aby dýchala čistou energiou. Ako toto všetko podporiť je súčasť mojej ďalšej krabičky. Vyberala som obsah tak, aby tam bolo z každého niečo, čo pomáha aj v mojom živote a naozaj funguje. Podporte aj druhých, keď viete, že to potrebuje a obdarujte ho.

Set obsahuje mnou vytvorený postup/rituál a magická energia do nej vložená.

Poďme sa pozrieť bližšie k obsahu tohto balíčka.

APATIT

Kameň, minerál Zeme APATIT prináša do života radosť, vnútorný pokoj a mier. Uvoľňuje bloky z čakier a očisťuje auru. Vyvažuje fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné telá a čakry. Priaznivo pôsobí na myslenie, koncentráciu, vôľu, samostatnosť. Znižuje nervozitu, strach, paniku. Regeneruje a obnovuje bunky. Posilňuje imunitný systém. Podporuje metabolizmus, pomáha pri nadváhe. Nabáda k sebaprijatiu, pomáha pri alergiách. Má ešte mnoho mystických a liečiteľských vlastností. Ďalšie informácie o blahodarných účinkoch APATITU nájdete v krabičke na OČISTU.

Veľkosť každý je jedinečný : priemer od 5,5 cm x 5 cm

Váha cca od 93g - 125g

BIELA ŠALVIA

Je najobľúbenejšie silné očistné vykurovadlo s veľkou radou ďalších skvelých účinkov. Táto mocná a posvätná bylinka severoamerických indiánov sa vyznačuje veľmi špecifickou vôňou, ktorá pri vykurovaní rýchlo a účinne vyčistí Vás, vašu Auru, priestory, predmety od všetkých nánosov negatívnej energie. Naviac má výrazné liečivé, dezinfekčné, hojivé, ochranné a posilňujúce účinky. Ľahko a jednoducho sa vykuruje. Všetky informácie nájdete ako súčasť balíčku.

Veľkostne : cca 11 - 13 cm

Váha : cca 15 -17gr

SVIEČKA ŽELANIA

Táto špeciálna sviečka sa vyznačuje nielen farbou, ktorá pôsobí na SOLAR PLEXUS (žalúdok), ale i pergamonom. Na pergamon si napíšeme želanie, zrolujeme a vložíme do sviečky. Po zapálení sviečky sa postupne rozpúšťa. Cez plameň vysiela zámer do vesmíru. Zákon príťažlivosti nech sa deje. Dôveruj procesu.

Veľkosť : 11cm x 5,5cm s váhou 235g

Dĺžka horenia: cca 40 h

KVET ŽIVOTA magnetka

Mnoho ľudí používa KVET ŽIVOTA ako ochrancu pred negatívnou energiou. Ako talizman nám neustále pripomína náš stred a prebúdza v nás vitalitu. Kvet života vysiela energiu, ktorá harmonizuje a upokojuje. Symbol môžeme používať na prácu sami na sebe, na uzdravovanie, zlepšenie psychického stavu. Kvet života býva tiež často umiestňovaný do interiéru, kde potom dochádza k nárastu energie.

Veľkostne : priemer 6 cm

Každá krabička obsahuje aj afirmačnú kartičku. Autosugescia kladne utvrdzuje túto afirmáciu do vašej mysle a zvyšuje vibrácie potrebné na pritiahnutie tejto oblasti do života.

Kamene ma zaujímali od malička. V dospelosti to prerástlo k ich používaniu. A dodnes ma fascinuje ich účinok či po mentálnej alebo liečiteľskej stránke.

V tomto ročnom období, kedy sa skoro stmieva, je chladno a potrebujeme o niečo viac spríjemniť atmosféru domova je zapálenie sviečky. Má blahodarné účinky na myseľ a dušu. Môj výber sviečky nie je len tak hocijaký. Je to Sviečka želania. Je špeciálna vďaka farbe a pergamonu, ktorý je súčasť sviečky.

38,00 €