Set na podporu HOJNOSTI a PROSPERITY

PRVÝ SET obsahuje všetko potrebné na PODPORU HOJNOSTI A PROSPERITY. Urobte radosť sebe alebo niekoho potešte, kto to práve potrebuje. 

Prvým produktom je krásny minerál PYRIT, ktorý sa označuje aj ako "mačacie zlato". Je to kameň, ktorý symbolizuje múdrosť a intelekt, finančnú stabilitu a úspech, šťastie a radosť. Pyrit rovnako podporuje zdravé sebavedomie človeka a preto je vhodný pre všetkých nerozhodných ľudí. Okrem toho je pyrit rovnako kameňom ochrany. Nielenže má tento kameň veľa mystických vlastností, ale aj liečiteľských. Všetky potrebné informácie sú obsahom balíčka. 

Veľkosť každý je jedinečný : priemer 7-8 cm x 7-8 cm

Váha cca od 120g - 200g

 Ďalším produktom je SVIEČKA ŽELANIATáto špeciálna sviečka sa vyznačuje nielen farbou hojnosti, ale i pergamonom. Na pergamon si napíšeme túžbu, želanie, zrolujeme a vložíme do sviečky. Po zapálení sviečky sa postupne rozpúšťa. Cez plameň vysiela zámer do vesmíru. Zákon príťažlivosti nech sa deje. Dôveruj procesu.

Veľkosť : 11cm x 5,5cm s váhou 235g

Dĺžka horenia: cca 40 h

Ako tretí predmet nájdete v krabičke TRI ČÍNSKE MINCETri čínske mince zviazané červenou šnúrkou sú veľmi populárne na podporu úspechu a bohatstva. Priťahuje ku svojmu majiteľovi hojnosť. Vytvárajú priaznivé vibrácie pre finančnú stabilitu. Umiestniť ich môžete napr. do svojej peňaženky, aby ste si v nej ľahšie udržali dostatok peňazí :) alebo položili na pracovný stôl do sektoru bohatstva.

Každá krabička obsahuje aj afirmačnú kartičku. Autosugescia kladne utvrdzuje túto afirmáciu do vašej mysle a zvyšuje vibrácie potrebné na pritiahnutie tejto oblasti do života.


35,00 €