Set na podporu SNOV a TÚŽOB

Mám tu pre Vás DRUHÝ SET na podporu všetkých SNOV a TÚŽOB Vášho srdca. Vytvorili sme ho spoločne s mojou dcérou Nelly. Tento set sa jej zrodil v hlave. Že nie je nič krajšie, ako snívať a ešte krajšie SNY ŽIŤ. Poďte spoločne s nami spraviť krok na pritiahnutie snov do reality. Tvorte si svoj svet. Vyberali sme obsah balíčka podľa najlepšieho vedomia, pocitu. Vhodné aj ako darček. Urobte radosť sebe alebo niekoho potešte, kto tiež túži žiť sny.

Set obsahuje mnou vytvorený postup/rituál, ako si sny a túžby pritiahnuť do života.

SELENIT

Kameň, minerál Zeme Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj . Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu. Jedná sa o jeden z najsilnejších kryštálov . Prináša pokoj, šťastie, úspech, flexibilitu, posilňuje mozog, jasné myslenie, koncentráciu, nadhľad, vnímavosť a citlivosť. Má veľa mystických a liečiteľských vlastností. Ďalšie informácie o blahodarných účinkoch selenitu nájdete v krabičke snov a túžob.

Veľkosť každý je jedinečný : priemer 10-11 cm x 4 cm

Váha cca od 170g - 200g

SVIEČKA ŽELANIA

Táto špeciálna sviečka sa vyznačuje nielen farbou, ale i pergamonom. Na pergamon si napíšeme túžbu, želanie, zrolujeme a vložíme do sviečky. Po zapálení sviečky sa postupne rozpúšťa. Cez plameň vysiela zámer do vesmíru. Zákon príťažlivosti nech sa deje. Dôveruj procesu.

Veľkosť : 11cm x 5,5cm s váhou 235g

Dĺžka horenia: cca 40 h

DIÁR s mojim LOGOM

Hľadali sme vhodný DIÁRik pre Vás. Veľkostne tak akurát do ruky, či do kabelky. Dôležitý pre zapisovanie všetkých svojich snov a túžob. Do detailov si to najskôr v mysli predstavíte, vizualizujete si to a celé to umocníte, ak si to napíšete. Je bez dátumov, sny sa snívajú predsa celý život. Diár so 160 linkovanými stranami s tvrdými doskami z imitácie kože. Diár má elastickú gumičku a záložku.                                                                                      Veľkostne : 90 x 140 mm.

Každá krabička obsahuje aj afirmačnú kartičku. Autosugescia kladne utvrdzuje túto afirmáciu do vašej mysle a zvyšuje vibrácie potrebné na pritiahnutie tejto oblasti do života.

35,00 €