Set na podporu svojho JA a SEBAVEDOMIA

V ponuke už v poradí PIATY SET. Týmto balíčkom som sa zamerala na osobnostnú stránku človeka. Podporiť SEBAVEDOMIE, VIERU V SEBA, smerovanie v živote, silu, vytrvalosť. Veľmi nápomocný v dobe veľkých životných zmien a etáp a v neposlednom rade na spracovávanie strachov. Vyberala som obsah balíčka podľa najlepšieho vedomia, pocitu. Kúpou tohto balíčka pomôžte alebo podporte ľudí, na ktorých Vám záleží a viete, že by sa mu potešil.

K tomuto setu ponúkam NUMEROLOGICKÝ ROZBOR. Môžete si ho objednať aj bez. Ale teraz s týmto setom za výhodnú sumu. Dostanete viacstrankový popis o svojej osobnosti na základe dátumu narodenia. Je to možnosť ako spoznať ešte viac vašu podstatu a aké výzvy v živote máte. Viac prijať seba samého a ako popracovať na svojich slabších stránkach a ako vyzdvihnúť práve tie silné a ako ich aplikovať do života. 

Set obsahuje mnou vytvorený postup/rituál a magická energia do nej vložená.

Poďme sa pozrieť bližšie k obsahu tohto balíčka.

LABRADORIT

Kameň, minerál ZemeLabradorit vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Odstraňuje nežiadúce energie od aury a bráni úniku energie. Robí nás šťastnými. Podporuje rozvoj intuície. Pomáha nám nájsť v sebe oporný bod a lepšie zvládať situácie. Uvoľňuje z nás STRACH, neistotu. Posilňuje vieru v seba. Upokojuje príliš aktívnu myseľ. Dodáva energiu predstavivosti tým, že prináša nové myšlienky. Je užitočný v dobe zmien. Prináša silu a vytrvalosť. Posilňuje mozog, fantáziu, kreativitu, rozhodnosť, vôľu, sebarealizáciu, nadšenie, trpezlivosť, schopnosť vyjadrovania, komunikáciu. Posilňuje imunitný a tráviaci systém. Má ešte mnoho ďalších mystických a liečiteľských vlastností. Ďalšie informácie o blahodarných účinkoch labradoritu nájdete v tomto konkrétnom sete.

Veľkosť každý je jedinečný : priemer 6-7 cm x 5-6 cm

Váha cca od 100g - 170g

SVIEČKA ŽELANIA

Táto špeciálna sviečka sa vyznačuje nielen farbou, ale i pergamonom. Na pergamon si napíšeme túžbu, želanie, zrolujeme a vložíme do sviečky. Po zapálení sviečky sa postupne rozpúšťa. Cez plameň vysiela zámer do vesmíru. Dôveruj procesu.

Veľkosť : 11cm x 5,5cm s váhou 235g

Dĺžka horenia: cca 40 h

DIÁR s mojim LOGOM

Hľadala som vhodný DIÁRik pre Vás. Veľkostne tak akurát do ruky, či do kabelky. Dôležitý pre rituál na podporu Sebavedomia a smerovania v živote a zbavovania sa strachov. Všetky detaily s postupom je obsahom balíčka. Diár so 160 linkovanými stranami s tvrdými doskami z imitácie kože. Diár má elastickú gumičku a záložku.

Veľkostne : 90 x 140 mm.

Každá krabička obsahuje aj afirmačnú kartičku. Autosugescia kladne utvrdzuje túto afirmáciu do vašej mysle a zvyšuje vibrácie potrebné na pritiahnutie tejto oblasti do života.

Kamene ma zaujímali od malička. V dospelosti to prerástlo k ich používaniu. A dodnes ma fascinuje ich účinok či po mentálnej alebo liečiteľskej stránke.

V tomto ročnom období, kedy sa skoro stmieva, je chladno a potrebujeme o niečo viac spríjemniť atmosféru domova je zapálenie sviečky. Má blahodarné účinky na myseľ a dušu. Môj výber sviečky nie je len tak hocijaký. Je to Sviečka želania. Je špeciálna vďaka farbe a pergamonu, ktorý je súčasť sviečky.

Otvor oči, otvor dušu, otvor svoje srdce jasné,

a ja verím, že nájdeš správne JA.

Iba to tvoje,

neskutočne krásne.

36,00 €