Set na ODPUSTENIE a podporu SEBALÁSKY

Mám tu pre Vás už v poradí štvrtý box. V ňom som sa zamerala na podporu SEBALÁSKY. Jeho súčasťou je ODPUSTENIE. Odpustenie sebe, či iným, ktorí nám v živote vedome alebo nevedome ublížili, zranili. SEBALÁSKA ide ruka v rukáve s ODPÚŠŤANÍM. Ak nás dokázal niekto zraniť, je to aj preto, že nemáte úplne prijatú časť svojho JA. Či k prijatiu seba samého po fyzickej stránke alebo ako sa chovám, rozhodujem, konám. Vyberala som obsah balíčka podľa najlepšieho vedomia, pocitu, čo by Vám mohlo dopomôcť k SEBALÁSKE a ODPUSTIŤ sám sebe alebo iným. Ak viete o niekom, koho by tento set oslovil, potrebuje túto časť svojho JA oliečiť je vhodný aj ako darček.

Set obsahuje mnou vytvorený postup/rituál a magická energia do nej vložená.

Poďme sa pozrieť bližšie k obsahu tohto balíčka.

RUŽENÍN

Kameň, minerál Zeme RUŽENÍN vás naučí, ako milovať seba samého a vdýchne vám nový život ak si myslíte, že vás nikto milovať nemôže. Je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Vedie k odpusteniu sebe samému. Vyvoláva sebadôveru a sebalásku. Pomáha v odpustení, v riešení problémov, pri komunikácii s ľuďmi nás učí trpezlivosti, ponechať veciam potrebný priestor a čas, uvoľňuje citové zábrany a bloky. Očisťuje, upokojuje a posilňuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca, psychosomatickými poruchami, poranené a potlačené emócie, city.

Má množstvo ďalších mystických a liečiteľských vlastností. Ďalšie informácie o blahodarných účinkoch RUŽENÍNU nájdete v tomto sete.

Veľkosť každý je jedinečný : priemer 7-8 cm x cca 5-6 cm

Váha cca od 150g - 180g

SVIEČKA ŽELANIA

Táto špeciálna sviečka sa vyznačuje nielen farbou, ale i pergamonom. Na pergamon si napíšeme túžbu, želanie, zrolujeme a vložíme do sviečky. Po zapálení sviečky sa postupne rozpúšťa. Cez plameň vysiela zámer do vesmíru. Dôveruj procesu.

Veľkosť : 11cm x 5,5cm s váhou 235g

Dĺžka horenia: cca 40 h

DIÁR s mojim LOGOM

Hľadala som vhodný DIÁRik pre Vás. Veľkostne tak akurát do ruky, či do kabelky. Dôležitý pre rituál na Odpustenie a podporu Sebalásky. Všetky detaily s postupom je obsahom balíčka. Diár so 160 linkovanými stranami s tvrdými doskami z imitácie kože. Diár má elastickú gumičku a záložku.

Veľkostne : 90 x 140 mm.

KVET ŽIVOTA magnetka

Mnoho ľudí používa KVET ŽIVOTA ako ochrancu pred negatívnou energiou. Ako talizman nám neustále pripomína náš stred a prebúdza v nás vitalitu. Kvet života vysiela energiu, ktorá harmonizuje a upokojuje. Symbol môžeme používať na prácu sami na sebe, na uzdravovanie, zlepšenie psychického stavu. Kvet života býva tiež často umiestňovaný do interiéru, kde potom dochádza k nárastu energie.

Veľkostne : priemer 6 cm

Každá krabička obsahuje aj afirmačnú kartičku. Autosugescia kladne utvrdzuje túto afirmáciu do vašej mysle a zvyšuje vibrácie potrebné na pritiahnutie tejto oblasti do života.

Kamene ma zaujímali od malička. V dospelosti to prerástlo k ich používaniu. A dodnes ma fascinuje ich účinok či po mentálnej alebo liečiteľskej stránke.

V tomto ročnom období, kedy sa skoro stmieva, je chladno a potrebujeme o niečo viac spríjemniť atmosféru domova je zapálenie sviečky. Má blahodarné účinky na myseľ a dušu. Môj výber sviečky nie je len tak hocijaký. Je to Sviečka želania. Je špeciálna vďaka farbe a pergamonu, ktorý je súčasť sviečky.

36,00 €