Stromček ŠŤASTIA - AMAZONIT

NOVINKA

Stromčeky šťastia sa používajú v rámci feng-shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatsva. Stromček s osobným kameňom, ktorý vám padol najviac do oka a je vám sympatický, umiestnite do sektoru bohatstva vo vašom byte, alebo na pracovnom stole v rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžete priviazať na osobný stromček tri čínske mince previazané červenou stužkou, prípadne červené vrecúško, alebo obálku s mincou vo vnútri. Červená farba umocňuje a priťahuje energiu.

Stromček šťastia môžete umiestniť tiež do sektoru rodiny a zdravia, kde bude podporovať stabilitu a súdržnosť v rodine. Strom ako symbol ochrany a istoty predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromčeky šťastia môžete využívať aj terapeuticky a to tak, že ho za konkrétnym účelom umiestnite na pracovný stôl, nočný stolík, alebo na miesto kde sa často zdržujete, kde bude liečivo vplývať na vašu auru. Napríklad v kuchyni, v obývačke na mieste kde relaxujete, meditujete a tak ďalej.

Kameň si vyberajte intuitívne podľa sympatií, alebo podľa účinkov a pôsobenia konkrétneho kameňa, ktoré sú uvedené pri danom stromčeku šťastia.

Ak chcete stromček šťastia darovať, môžete vyberať intuitívne podľa kameňa ktorý vám najviac ladí k danému človeku, alebo vyberajte podľa účinkov kameňa, čo danému priateľovi chýba, alebo potrebuje posilniť. Ako ďalšou pomôckou vám bude astrologické zaradenie, ktoré je prispôsobené charakteru znamenia a sklonom k určitým povahovým rysom, alebo ochoreniam.

V každom prípade stromček šťastia urobí radosť vám i vašim priateľom, rozjasní a oživý každý priestor vo vašom dome a postará sa o vašu pohodu a príjemnú atmosféru. 

AMAZONIT - prináša lásku, vieru a nádej, sebadôveru, rovnováhu, vyrovnanosť. Uvoľňuje emocionálne a energetické bloky. 

Zmierňuje nervozitu, stres, náladovosť, úzkosť, zármutok, depresie, psychické vypätie, emocionálnu nestabilitu, strach.

Upokojuje, uvoľňuje mozgové preťaženie, bloky hrdla, posilňuje komunikáciu.

Zbavuje egoizmu a všetkých nepotrebných vecí, ktoré nás zaťažujú.

Harmonizuje energie.

Utišuje a lieči citové aj fyzické problémy súvisiace so srdcom, pľúcami.

Uvoľňuje silné bolesti hlavy a migrény.

Reguluje látkovú premenu, harmonizuje činnosť hypofýzy.

Regeneruje telo, pôsobí omladzujúco. Priaznivo ovplyvňuje imunitný a nervový systém, srdce, nadobličky, kosti, kĺby, svaly, šľachy, pečeň, žlčník, štítnu žľazu.

Ochraňuje pred škodlivým žiarením, elektromagnetizmom.

AMAZONIT podľa znamenia : vodnár, baran, panna

Rozmery : 7 cm

11,00 €