Stromček ŠŤASTIA - OBSIDIÁN vločkový

NOVINKA

Stromčeky šťastia sa používajú v rámci feng-shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatsva. Stromček s osobným kameňom, ktorý vám padol najviac do oka a je vám sympatický, umiestnite do sektoru bohatstva vo vašom byte, alebo na pracovnom stole v rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžete priviazať na osobný stromček tri čínske mince previazané červenou stužkou, prípadne červené vrecúško, alebo obálku s mincou vo vnútri. Červená farba umocňuje a priťahuje energiu.

Stromček šťastia môžete umiestniť tiež do sektoru rodiny a zdravia, kde bude podporovať stabilitu a súdržnosť v rodine. Strom ako symbol ochrany a istoty predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromčeky šťastia môžete využívať aj terapeuticky a to tak, že ho za konkrétnym účelom umiestnite na pracovný stôl, nočný stolík, alebo na miesto kde sa často zdržujete, kde bude liečivo vplývať na vašu auru. Napríklad v kuchyni, v obývačke na mieste kde relaxujete, meditujete a tak ďalej.

Kameň si vyberajte intuitívne podľa sympatií, alebo podľa účinkov a pôsobenia konkrétneho kameňa, ktoré sú uvedené pri danom stromčeku šťastia.

Ak chcete stromček šťastia darovať, môžete vyberať intuitívne podľa kameňa ktorý vám najviac ladí k danému človeku, alebo vyberajte podľa účinkov kameňa, čo danému priateľovi chýba, alebo potrebuje posilniť. Ako ďalšou pomôckou vám bude astrologické zaradenie, ktoré je prispôsobené charakteru znamenia a sklonom k určitým povahovým rysom, alebo ochoreniam.

V každom prípade stromček šťastia urobí radosť vám i vašim priateľom, rozjasní a oživý každý priestor vo vašom dome a postará sa o vašu pohodu a príjemnú atmosféru. 

OBSIDIÁN vločkový - je ochranným minerálom, dokáže nás chrániť pred negatívnou energiou. 

Dokáže nás očistiť a uvoľniť od emocionálnych, energetických, psychických a emocionálnych blokov. 

Utišuje strach a úzkosť, negatívne myšlienky, emócie, traumy a depresie. 

Podporuje čisté a jasné logické myslenie, zvyšuje sebadôveru. 

Má liečivé účinky pri nachladnutí a chrípke, infekčných ochoreniach. Priaznivo pôsobí na imunitný a nervový systém, trávenie.

Urobte sebe alebo blízkym radosť v podobe pekného originálneho predmetu v darčekovom balení s tak úžasnými vlastnosťami.

Obsidián podľa znamenia : blíženec, panna, váhy, škorpión, strelec, kozorožec

Rozmery : 7 cm 


11,00 €