Stromček ŠŤASTIA - SODALIT

NOVINKA

Stromčeky šťastia sa používajú v rámci feng-shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatsva. Stromček s osobným kameňom, ktorý vám padol najviac do oka a je vám sympatický, umiestnite do sektoru bohatstva vo vašom byte, alebo na pracovnom stole v rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžete priviazať na osobný stromček tri čínske mince previazané červenou stužkou, prípadne červené vrecúško, alebo obálku s mincou vo vnútri. Červená farba umocňuje a priťahuje energiu.

Stromček šťastia môžete umiestniť tiež do sektoru rodiny a zdravia, kde bude podporovať stabilitu a súdržnosť v rodine. Strom ako symbol ochrany a istoty predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromčeky šťastia môžete využívať aj terapeuticky a to tak, že ho za konkrétnym účelom umiestnite na pracovný stôl, nočný stolík, alebo na miesto kde sa často zdržujete, kde bude liečivo vplývať na vašu auru. Napríklad v kuchyni, v obývačke na mieste kde relaxujete, meditujete a tak ďalej. 

Kameň si vyberajte intuitívne podľa sympatií, alebo podľa účinkov a pôsobenia konkrétneho kameňa, ktoré sú uvedené pri danom stromčeku šťastia.

Ak chcete stromček šťastia darovať, môžete vyberať intuitívne podľa kameňa ktorý vám najviac ladí k danému človeku, alebo vyberajte podľa účinkov kameňa, čo danému priateľovi chýba, alebo potrebuje posilniť. Ako ďalšou pomôckou vám bude astrologické zaradenie, ktoré je prispôsobené charakteru znamenia a sklonom k určitým povahovým rysom, alebo ochoreniam.

V každom prípade stromček šťastia urobí radosť vám i vašim priateľom, rozjasní a oživý každý priestor vo vašom dome a postará sa o vašu pohodu a príjemnú atmosféru. 

SODALIT - posilňuje vnútorný mier, koncentráciu, sebavedomie, komunikáciu a prezentáciu na verejnosti. Prehlbuje logické myslenie, múdrosť, dôveru vo vlastné schopnosti. Zlepšuje učenie a pamäť. 

Upokojuje city, ukončuje hádky a nezhody.

Zmierňuje strach, paniku, obavy, zlosť, stres. Uvoľňuje pocit viny, staré vzory správania, konania, očisťuje myšlienky. 

Učí žiť v pravde.

Pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém, harmonizuje všetky žľazy, metabolizmus, kosti, zuby.

Pomáha pri duševných chorobách.

Môžeme ho používať dlhodobo na znižovanie vysokého krvného tlaku.

Má liečivé účinky pri infekciách, zápaloch, chorobách hrtana, hrdla, hlasiviek, bolestiach hlavy, poruchách spánku, cukrovke, nadváhe. 

Sodalit podľa znamenia patrí : panna, strelec, vodnár

Rozmery : 7 cm

11,00 €