Som Vám k dispozícií OSOBNE aj ONLINE.

Stromček ŠŤASTIA - TYRKYS

NOVINKA

Stromčeky šťastia sa používajú v rámci feng-shui hlavne na pritiahnutie šťastia, hojnosti a bohatsva. Stromček s osobným kameňom, ktorý vám padol najviac do oka a je vám sympatický, umiestnite do sektoru bohatstva vo vašom byte, alebo na pracovnom stole v rohu bohatstva. Na podporu účinku, môžete priviazať na osobný stromček tri čínske mince previazané červenou stužkou, prípadne červené vrecúško, alebo obálku s mincou vo vnútri. Červená farba umocňuje a priťahuje energiu.

Stromček šťastia môžete umiestniť tiež do sektoru rodiny a zdravia, kde bude podporovať stabilitu a súdržnosť v rodine. Strom ako symbol ochrany a istoty predstavuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu.

Stromčeky šťastia môžete využívať aj terapeuticky a to tak, že ho za konkrétnym účelom umiestnite na pracovný stôl, nočný stolík, alebo na miesto kde sa často zdržujete, kde bude liečivo vplývať na vašu auru. Napríklad v kuchyni, v obývačke na mieste kde relaxujete, meditujete a tak ďalej.

Kameň si vyberajte intuitívne podľa sympatií, alebo podľa účinkov a pôsobenia konkrétneho kameňa, ktoré sú uvedené pri danom stromčeku šťastia.

Ak chcete stromček šťastia darovať, môžete vyberať intuitívne podľa kameňa ktorý vám najviac ladí k danému človeku, alebo vyberajte podľa účinkov kameňa, čo danému priateľovi chýba, alebo potrebuje posilniť. Ako ďalšou pomôckou vám bude astrologické zaradenie, ktoré je prispôsobené charakteru znamenia a sklonom k určitým povahovým rysom, alebo ochoreniam.

V každom prípade stromček šťastia urobí radosť vám i vašim priateľom, rozjasní a oživý každý priestor vo vašom dome a postará sa o vašu pohodu a príjemnú atmosféru. 

TYRKYS - minerál múdrosti, priateľstva, úspechu a šťastia, úprimnosti, spokojnosti, pozitívneho myslenia, vnútornej sily a odvahy. 

Očisťuje a upokojuje myseľ, uvoľňuje negatívne postoje, emócie, strach, napätie, nevyrovnanosť, pomáha pri frustrácii, skľúčenosti, beznádeji, depresiách, strese.

Harmonizuje psychiku a emócie.

Ochraňuje pred negatívnymi energiami, poskytuje silnú psychickú ochranu.

Liečivo účinkuje pri zápalových ochoreniach krku, priedušiek, pľúc, srdcových problémoch, vyčerpanosti.

Priaznivo pôsobí na imunitný a lymfatický systém, pečeň, obličky, mozog, regeneráciu tela.

Zbavuje bolesti hlavy. Zvyšuje ohybnosť končatín a svalovú silu.

TYRKYS podľa znamenia : vodnár, ryby, býk, blíženci, lev, škorpión, strelec, kozorožec 

Rozmery : 7 cm

11,00 €