Veľká múdrosť do života :

Problémy v živote sú ako pohár vody. "Čo sa stane, keď budete držať pohár vody zodvihnutý pár minút?" "Nič!" "Dobre." "Čo sa stane, ak ho takto zodvihnutý podržíte hodinu? Začne Vás bolieť rameno. A keď ho udržíte celý deň? Rameno zmeravie, prídu svalové kŕče, paralýza, v najhoršom prípade sa môžete dostať do nemocnice." "Zmenila sa hmotnosť pohára počas tohto procesu?" "Nie!" "Potom čo spôsobilo bolesť ramena, svalové kŕče?" "Čo urobiť, aby sme sa zbavili tejto bolesti?" "Predsa položiť pohár!" Problémy v živote sú niečo podobné ako toto. Držte ich pár minút v hlave a zdajú sa v poriadku. Myslite na ne dlhý čas a začínajú bolieť. Držte ich ešte dlhšie a začnú vás paralyzovať. Nebudete schopní urobiť nič. Áno, vo svojom živote máme problémy a výzvy. Dôležité je položiť ich na konci dňa skôr, než pôjdete spať. Toto je spôsob, ako sa vyhnúť stresu. Budete sa budiť do nového dňa čerství, silní a zvládať situácie, ktoré vám prídu do cesty ľahšie. Tak na záver dňa nezabudnite:  POLOŽIŤ POHÁR:-) 

zdroj: Internet, upravený Daniela Stašeková

CERTIFIKÁT o absolvovaní kurzu NUMERO

BALANS časopis a môj článok v ňom :)


Ďakujem za možnosť byť súčasťou tohto skvelého časopisu :-) Nájdete v ňom aj môj článok Privolajme si peniaze a hojnosť. Nájdete tam aj konkrétne tipy ako si privolať túto potrebnú súčasť nášho života. 

 @balanscasopis 
#terapeutka #terapiasrdca#terapiaduše #krásnyživot 

Viac sa dočítate tu : 

https://balans.sk/clanky/detail/privolajme-si-peniaze-a-hojnost?fbclid=IwAR1Lal2nT35Y7YbpKW_m4nat5LzYs0AfvMukX_OeoPCaRB-tlRXgnjS4Hys

Toto je osem tipov, ako si do života pritiahnuť hojnosť a dostatok financií