Terapia srdca 

(odstraňovanie negatívnych presvedčení, vzorcov, emócií cez EFT metódu, Tarot, Kvantový dotyk) Terapia duše 

(ponorenie sa do hĺbky svojho JA, odstránenie blokov, tráum - účinná metóda až na úroveň DNA)
Výklad kariet TAROT

(Pohľad na možnosti, ktoré Vám nie sú jasné vo svojom živote a potrebujete nasmerovať )

NUMEROLOGICKÝ ROZBOR


MENTORING

(nasmerovanie v živote, psychohygiena, osobný sebarozvoj)
Energetická očista 

priestorov


TERAPIA SRDCA

Toto slovné spojenie nie je náhoda. Nakoľko človek potrebuje povedať nahlas čo ho ťaží, otvoriť sa sám sebe a nájsť pre srdce náplasť, nazvala som ho Terapia SRDCA. Spoločne, na základe dialógu zistíme, kde sa tá trhlinka nachádza a začneme ju postupne sceľovať (liečivými, zázračnými) metódami, ktoré ponúkam. V tých "hlboko podvedomých emočných blokoch" Vám odporučím následne, či ste pripravení na samostatnú účinnú metódu Terapiu duše. V terapii srdca s pomocou techniky EFT pomáham napr. na odstránení strachov, fóbií, úzkosti, paniky, nízkeho sebavedomia, stresu, fyzických bolestí, chronických chorôb a mnoho ďalších ťažkostí v živote človeka. Plus prepájam to z časti s terapiou duše s využitím mojich darov, ako pozitívna energia, dar klásť potrebné otázky, dostať sa na koreň veci. Pre potrebu klienta vyložím Tarotové karty, vďaka ktorým zistíme, akou najlepšou cestou vykročiť. Zavŕšime kvantovým dotykom. Kvantovaním zadáme konkrétny a správny zámer do Vášho kvantového poľa, pre vytvorenie Vašej reality, kde si život tvoríte podľa Vašich predstáv. Pokiaľ nemáte možnosť stretnúť sa osobne, môžete využiť online terapiu. Terapia je vhodná pre všetkých, ktorí sa rozhodli svoj život zlepšiť a pracovať na lepšej verzii svojho JA.

TERAPIA DUŠE

Terapia Duše je veľmi jedinečný spôsob práce s dušou a podvedomím človeka a cesta k sebapoznaniu. Je to jemná, bezpečná a zároveň veľmi účinná metóda. Prostredníctvom nej dokáže človek nahliadnuť veľmi hlboko do svojho podvedomia. V ňom má často skryté rôzne programy, vzorce, presvedčenia, nespracované traumy, krivdy, bolesti a smútky, či rôzne sľuby a prísahy, rodinné záťaže. Bežne si tieto veci neuvedomujeme a často ich v sebe potláčame. Máme strach jatriť staré rany. Úlohou a cieľom terapeuta duše je nájsť tento emočný blok, uvoľniť ho a oslobodiť dušu od zbytočného utrpenia. Prostredníctvom terapie vieme zrušiť rôzne sľuby a prísahy, ktoré boli vyslovené. A potom, cez hlboké a úprimné odpustenie sebe i druhým, prichádza uvoľnenie a otvorenie srdca, ktoré vedie až k oslobodeniu duše. Aby človek mohol žiť s láskou, používať vnútornú silu a byť sám sebou. Klient si celý priebeh terapie pamätá, nakoľko je to stav hlbokého uvoľnenia, aký cíti pred zaspávaním. Každé sedenie vediem intuitívne a najlepšie ako cítim. Samotnej terapii predchádza rozhovor, na základe ktorého zanalyzujem, ktorý z emočných blokov je v danej chvíli najbolestivejší. Zmeny, ku ktorým počas terapie dochádza, sa dejú takmer okamžite na všetkých úrovniach. Čiže emocionálnej, psychickej, duchovnej a až veľmi hlbokej úrovni a to je na úroveň DNA.

    Terapia duše je vhodná pre: 

      - dospelých a deti (od cca 12 rokov - záleží na povahe problému)

      - s mladšími deťmi sa pracuje prostredníctvom matky

      - mužov a žen

Terapia duše nie je vhodná pre: 

- drogovo závislé osoby

- osoby užívajúce psychofarmaká a BCAA

- tehotné ženy

- dojčiace mamičky (terapia je nevhodná iba ak chcú riešiť dieťatko; ak chcú riešiť svoje osobné

  problémy, môžu pokojne prísť. Laktácia môže byť terapiou dočasne mierne ovplyvnená.)     

- ľudí so schizofréniou

- ľudí neochotných prevziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk

MENTORING - psychohygiena  

Máte pocit, že kráčate cestou života, ktorá Vás nenapĺňa? Potrebujete v živote lepšie nasmerovať a dostať ten správny impulz, aby ste žili plnohodnotnejšie? Aj zdanlivo neriešiteľná situácia, ktorá vám bráni žiť život po akom túžite, má svoje riešenie. Vďaka inému uhlu pohľadu, vám pomôžem nájsť trhliny, pre ktoré sa neviete pohnúť ďalej. Postupnými krokmi ich zocelíme a spoločne nájdeme odpovede na otázky, ukryté hlboko vo vašom vnútriAk sa chcete stať lepšou verziou seba samého, potom vám ukážem, že sa dá žiť život radostnejší a spokojnejší, ktorý zato stojí.   


Tarot

Máte nezodpovedané otázky v konkrétnych oblastiach Vášho života? Vďaka tarotovým kartám Vás nasmerujem na tú najlepšiu cestu. Tarot je odkazom vesmíru pre Vaše bytie. Odkrytím kariet dostanete odpovede na otázky, ktoré v sebe dlho hľadáte. Vaša slobodná vôľa nakoniec rozhodne, aké budú ďalšie kroky, ku ktorým sa prikloníte. Tarot je len barlička pre Vašu existenciu. Tak spravte krok vpred! 

Energetická očista priestorov

V každom priestore, v ktorom sa nachádzame nechávame za sebou energetické odtlačky a emócie. Práve tieto emócie sa zapisujú do energetickej mriežky priestoru. Energiu zanechávajú aj predmety, ktorými sme obklopovaní. Pokiaľ sa nachádzame v priestore, v ktorom sa necítime dobre alebo máme pocit, že je tu s nami aj niekto iný, je ten správny čas na energetickú očistu priestoru.

Kedy robiť očistu: 

  • pokiaľ sa cítite nepríjemne v priestore, v ktorom sa nachádzate,
  • keď máte problém, s ktorým si dlhodobo neviete rady,
  • pri súkromných, pracovných, finančných problémoch
  • ak sa cítite unavení a bez energie, poprípade máte zdravotné problémy
  • žijete v starom dome a priestore