TEŠÍ MA :)

Moje meno je Daniela, pochádzam z Bratislavy, ale už dlhšiu dobu žijem so svojou rodinou v krásnej dedinke Marianka, kúsok od Bratislavy. 

Osobne pôsobím v krásnom priestore v Stupave. 

Vďaka životným "náhodám" som sa dostala do fázy, kedy sa mi plní môj dávny sen z dospievania. Už vtedy som veľmi silno pociťovala, akú radosť mi robí pomáhať ľuďom. Úplne obyčajným spôsobom som naslúchala potrebám, trápeniam, starostiam, ale i radostiam tých, ktorých som mala blízko seba. Moja prirodzená empatia, optimizmus a vnútro, ktoré pišťalo po potrebe učiť sa nové veci, vyjadrovať svoj názor, otvoriť sa svetu, pomáhať, sprevádzať, motivovať, mi stále viac a viac nahováralo, kam má môj život smerovať. 

Na začiatku toho všetkého, aby som vedela viesť ľudí tým správnym smerom, boli bezpochyby moje osobné skúsenosti. Na základe ich a veľakrát nie veľmi príjemných lekcií a skúšok v osobnom živote, som sa rozhodla seba rozvíjať. Začala som stretávať tých "správnych" ľudí, ktorí mi odovzdávali svoje zručnosti, skúsenosti a podporu. Absolvovala som rôzne kurzy, semináre, workshopy, ktoré som potom dlhé hodiny premietala do svojho súkromia. Život sa mi zlepšil. Na základe všetkých tých cenných rád, informácií a praktických zručností, sa darí žiť plnohodnotne nielen mne a mojej rodine, ale aj ľuďom, ktorí to potrebujú viac. Ľuďom, ktorí cítia a chcú žiť život radostnejší - v úplnej hojnosti po každej stránke svojho bytia.

V máji 2018 som absolvovala certifikovaný transformačný kurz u českej lektorky, terapeutky a autorky metódy Terapia duše, Blanky Chakoshpour. Získala som certifikát na praktikovanie tejto veľmi účinnej transformačnej techniky. V septembri 2018 som absolvovala seminár Kvantovanie a využitie potenciálu čakier pre vedomú tvorbu reality s manželmi Martinkou a Mariánom Majzlíkovými a rovnako ako aj seminár Liečenie ženskej duše I. II. a III. .Ďalšie informácie a skúsenosti pri kvantovaní a tvorení si svojej reality, som nabrala na seminári kvantovej transformácie Vedomá žena so Stankou Sobolovou. Svoje vedomosti som postupne doplnila o certifikovaný kurz Numerológie u Kataríny Čičmancovej, vďaka ktorému som cez čísla dátumu narodenia jednotlivca nazrela hlbšie do podstaty človeka. Techniku emocionálneho oslobodenia EFT  som absolvovala s Lenkou Rumanovou, kde som sa naučila pracovať s touto úžasnou technikou a začala viac pracovať aj s deťmi v dospievajúcom veku.  No a v neposlednom, ale dôležitom rade som našla svoje dary vnímania, obrazov, intuície, svoje poslanie a to vďaka inšpiratívnej a podstatnej úlohe v mojom živote  éterickej osoby Monike Púš Szászovej. Vďaka jej terapiám, technikám a podpore, som nabrala dostatočnú odvahu a sebavedomie, šíriť toto posolstvo ďalej medzi ľudí. Aby náš svet a zem, na ktorej žijeme a dýchame vzduch, mohla byť krajším a lepším miestom pre naše bytie.