TEŠÍ MA :)

Moje meno je Daniela, pochádzam z Bratislavy, ale už dlhšiu dobu žijem so svojou rodinou v krásnej dedinke Marianka, kúsok od Bratislavy. V mojom živote ma robí šťastnou môj manžel a radosť mi zas robia moje dve úžasné deti. Dcéra Nella a syn Adam. Bez nich by som nebola taká silná a odhodlaná robiť to čo robím, s toľkou radosťou a oddanosťou. To čo sme sa im s manželom snažili vštepovať od mala, mi teraz - v dôležitej fáze nášho spoločného života, vracajú :) 

Vďaka životným "náhodám" som sa dostala do fázy, kedy sa mi plní môj dávny sen z dospievania. Už vtedy som veľmi silno pociťovala, akú radosť mi robí pomáhať ľuďom. Úplne obyčajným spôsobom som naslúchala potrebám, trápeniam, starostiam, ale i radostiam tých, ktorých som mala blízko seba. Moja prirodzená empatia a vnútro, ktoré pišťalo po potrebe učiť sa nové veci, vyjadrovať svoj názor, otvoriť sa svetu a pomáhať, mi stále viac a viac nahováralo, kam má môj život smerovať. Vykročiť z komfortnej zóny, odísť z úplne klasického zamestnania a ísť tam, kde ma moja duša volá. Rozhodla som sa: MOJÍM POSLANÍM SA STALO "SPREVÁDZAŤ ĽUDÍ" K LEPŠÍM ZAJTRAJŠKOM ICH ŽIVOTA.

Na začiatku toho všetkého, aby som vedela viesť ľudí tým správnym smerom, boli bezpochyby moje osobné skúsenosti. Na základe ich a veľakrát nie veľmi príjemných lekcií a skúšok v osobnom živote, som sa rozhodla seba rozvíjať. Začala som stretávať tých "správnych" ľudí, ktorí mi odovzdávali svoje zručnosti, skúsenosti a podporu. Absolvovala som rôzne kurzy, semináre, workshopy, ktoré som potom dlhé hodiny premietala do svojho súkromia. Život sa mi zlepšil. Na základe všetkých tých cenných rád, informácií a praktických zručností, sa darí žiť plnohodnotne nielen mne a mojej rodine, ale aj ľuďom, ktorí to potrebujú viac. Ľuďom, ktorí cítia a chcú žiť život radostnejší - v úplnej hojnosti po každej stránke svojho bytia.

Na základe Tarotových kariet, ktoré ma uchvátili najviac, som absolvovala kurzy u skúsených kartárok Márii Kubovej a českej vědmy Evy Pitnerovej. V máji 2018 som absolvovala certifikovaný transformačný kurz u českej lektorky, terapeutky a autorky metódy Terapia duše, Blanky Chakoshpour. Získala som certifikát na praktikovanie tejto veľmi účinnej transformačnej techniky. V septembri 2018 som absolvovala seminár Kvantovanie a využitie potenciálu čakier pre vedomú tvorbu reality s manželmi Martinkou a Mariánom Majzlíkovými a rovnako ako aj seminár Liečenie ženskej duše I. II. a III. .Ďalšie informácie a skúsenosti pri kvantovaní a tvorení si svojej reality, som nabrala na seminári kvantovej transformácie Vedomá žena so Stankou Sobolovou. No a v neposlednom rade som našla svoje dary vnímania, obrazov. A musím spomenúť éterickú osobu Moniku Púš Szászovú, vďaka ktorej terapiám, technikám a podpore, som nabrala dostatočnú odvahu a sebavedomie, šíriť toto posolstvo ďalej medzi ľudí. . Aby náš svet a zem, na ktorej žijeme a dýchame vzduch, mohla byť krajším a lepším miestom pre naše bytie.